Image Hosted by ImageShack.us

Lech remisuje
Admin data 20.02.2009, o 10:18 (UTC)
 Piłkarze Poznańskiego Lecha zremisowali na własnym boisku z Włoskim Udinese 2-2 w 1/16 finału Pucharu Uefa. Pierwsza połowa była wyrównana i nic specjalnego się nie działo, dopiero druga połowa przyniosła spore emocje. W 50 minucie do bramki Lecha trafił Fabio Quagliarella następnie 55 minucie przypadkowe trafienie samobójcze Manuel Santos Arboleda Sánchez. Lech nie miał nic do stracenia i rzucił się do odrabiania strat i w 81 bramkę trafia Hernán Rengifo Trigoso a po chwili bramkę na wagę remisu strzela Manuel Santos Arboleda Sánchez.

źródło: własne

Jagielonia zdegradowana
Admin data 12.02.2009, o 18:55 (UTC)
 Na dzisiejszym posiedzeniu Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Jagiellonię Białystok karą zasadniczą przeniesienia do niższej klasy rozgrywkowej (degradacja o jedną klasę) od następnego sezonu po uprawomocnieniu się orzeczenia - za udowodnienie pięciu czynów przestępstwa sportowego w latach 2004/05.

Ukaranemu klubowi przysługuje prawo odwołania się od orzeczenia WD PZPN do Związkowego Trybunału Piłkarskiego.

źródło: PZPN

Wygrana z Walią
Admin data 11.02.2009, o 19:47 (UTC)
 Reprezentacja Polski w ostatnim swoim sprawdzianie przed eliminacjami mistrzostw świata wygrała z reprezentacją Walii 1-0 (0-0). Przez większość spotkania to nasi przeciwnicy byli lepsi i stwarzali sobie o wiele lepsze sytuację pod bramkowe, reprezentacja Polski przypominała tą co grała w sobotę z Litwą lecz można było czekać 80 minut żeby zobaczyć przepiękną bramkę Rogera który z narożnika pola karnego przelobował bramkarza reprezentacji Walii Myhill'a i zapewnił zwycięstwo Polakom.

Jarosław Fojut w Śląsku Wrocław
Admin data 11.02.2009, o 15:01 (UTC)
 Jarosław Fojut został piłkarzem Śląska Wrocław. 21-letni zawodnik w środę w południe podpisał z wrocławskim klubem 3,5-letni kontrakt. Fojut występował ostatnio w Bolton Wanderers FC. Zawodnik już w czwartek dołączy na zgrupowanie na Cyprze do Śląska.

źródło: Śląsk Wrocław

Jarosław Bieniuk w Widzewie
Admin data 11.02.2009, o 14:52 (UTC)
 Dzisiaj do 1-ligowego Widzewa Łódź dołaczył Jarosław Bieniuk. Siedmiokrotny reprezentant Polski umową z łódzkim klubem związał się na trzy lata. Przez poprzednie dwa i pół sezonu był zawodnikiem tureckiego Antalyasporu, lecz rozwiązał kontrakt.
Ekstraklasie wystąpił w 153 spotkaniach i strzelił 10 bramek w barwach Amiki Wronki

źródło: 90minut.pl

Marcin Komorowski w Legii
Admin data 10.02.2009, o 14:58 (UTC)
 Marcin Komorowski podpisał kontrakt z Legią - informuje oficjalna strona klubu Legia.com. Były zawodnik Polonii Bytom związał się z klubem na trzy i pół roku. Dwukrotny reprezentant Polski dzisiaj dołączy do kadry Jana Urbana przebywającej na zgrupowaniu w Hennef.
Marcin Komorowski w ekstraklasie rozegrał 39 meczy strzelając 5 bramek.

Pierwszy mecz (2-2)

Aktualny PageRank strony ekstraklasa-polska.pl.tl/ dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEOPolski serwis VfB Stuttgart
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?